Tested On Humans přivážejí do Čech a na Slovensko legendární výživu Skratch Labs z Coloráda

0

Výživa, která vznikla pod taktovkou autora knihy Feedzone Portables, Dr. Allen Lima, který byl vždy velkým propagátorem reálného jídla a reálných ingrediencí, nikoli ultrazpracované průmyslově upravené výživy.

Skratch dnes vyrábí vynikající nápoje pro rychlou hydrataci, energy bary z ingrediencí jako chia semínka, třešně nebo čokoláda a energy chews pro rychlé doplnění sacharidů. A to vše bez geneticky modifikovaných organismů, bezlepkové, bezlaktózové, veganské a košer.

Skratch Labs jsou oficiálním partnerem cycklistického team Education First a spolupracují s řadou dalších velmi zajímavých sportovců jako třeba zlatou medailistkou v triatlonu z Ria Gwen Jorgensen, mistrem USA v cyklokrosu Styphenem Hydem nebo s ultra běžkyní Hillary Allen.

Skratch Labs začala používat např. i vynikající běžkyně, architektka a organizátorka závodu Trailová závist Zuzana Bartasová (náš velký rozhovor zde), která se stala ambasadorkou této značky pro Českou republiku.

Hydratační nápoje

Sportovní drink s nižším obsahem cukru (4% nebo 4 g na 100 ml), s elektrolytickým profilem, který se vyrovná tomu, co ztratíte při pocení (800 mg sodíku, 80 mg draslíku, 100 mg vápníku a 80 mg hořčíku na litr), a pouze čerstvé ovoce na lehkou a osvěžující příchuť, kterou byste zvládli pít celý den.

Naprosto skvělé příchutě vytvářené z reálných ingrediencí:

  • Matcha zelený čaj a limetky
  • Citron a limetky
  • Pomeranče
  • Jahoda
  • Fruit punch

Energy Bary

Tyčinka vyrobena se snahou o co nejjednodušší produkt, s použítím co nejmenšího počtu potravinových složek, aniž by musela být obětována chuť. Obsahuje o 50% méně cukru než tradiční energetické tyčinky, má správný profil makronutrientů a obsahuje opravdové jídlo, které je pro vás prostě dobré.

Příchutě:

  • Třešně a pistácie
  • Čokoláda a mandle

Energy chews

Vynikající alternativa k energenitckým gelům, která je vyrobena z ovocných syrupů, dovedena do takové konzistence, která umožní více kontinuální čerpání energie. Tedy kromě toho, že během výkonu jíte něco, co skvěle chutná, máte i větší šanci, že potřebnou energii vaše tělo skutečně zpracuje

Příchutě:

  • Maliny
  • Pomeranče
  • Třešně

Více o Tested on Humans

Náš cíl je pomáhat lidem užívat si svůj život naplno. Ať už jsou profesionální sportovci nebo absolutní začátečníci. My jsme tu proto, abychom jim pomohli. Sledujeme problematiku výživy a vybíráme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že pomohou lidem zůstat zdraví a aktivní.

Poskytujeme komplexní sortiment pro každodenní, dlouhodobý trénink. Během několika fází celoroční zátěže se často potýkáme s různými formami vyčerpání, stresu a jiných disbalancí. Proto jsme dali dohromady sortiment, který pomáhá doplňovat základní nutrienty, ale doplnili jsme ho o další suplementaci, která podporuje imunitu, detoxikuje organismus a v dlouhodobém horizontu ovlivňuje naši schopnost regenerace.

Produkty Skratch Labs nám učarovaly svou jednoduchostí a šetrností k lidskému organismu a jsme velmi rádi, že jsme se mohli stát výhradním distributorem této značky pro Česko a Slovensko.

Maloobchodní i velkoobchodní nákup je možný na www.testedonhumans.cz

Značka Skratch má také svůj brandový Instagram!

SLEDUJTE NÁS!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!