Vyhrajte startovní číslo pro tým na neobyčejný závod DYNAFIT Transalpine Run

1

DYNAFIT si opět plní sny, jak mají vypadat horské sporty v jejich podání! V rámci soutěže kterou DYNAFIT vyhlásil, jsou k dispozici dvě exkluzivní startovní týmová místa na legendární závod DYNAFIT Transalpine Run v rámci své populární horské kampaňe. S podporou DYNAFITu se tito vítězové umístí do dvou dvoučlenných týmů nejznámnějšího závodního “jeviště” napříč Alpami od 29. srpna do 5. září 2020.

Vítězové budou určitě nejen nadšeni, že vyhrají startovní čísla (v hodnotě 900 EUR na jednoho běžce) a bezplatné ubytování. Budou navíc jako bonus vybaveni od hlavy až k patě novým spozorem závodu DYNAFITem – to vše, s cílem pomoci překonat jim tento technicky i fyzicky náročný projekt.

Co je pro to potřeba udělat?

  1. Registrujte se na stránkách „Mountopia Transalpine Run“ svým loginem, který si vytvoříte (v případě že ho ještě nemáte), na stránkách DYNAFIT
  2. 27. února. 28. února všichni registrovaní uživatelé obdrží odkaz, aby mohli podat přihlášku, což budou moci udělat do 3. března
  3. 17. března DYNAFIT vyhlásí vítěze

8 dní, 3 země, 2 běžci – běžecký sen! To jsou základní ingredience pro trailové dobrodružství DYNAFIT Transalpine Run, které se tento rok koná již po šestnácté. Na 600 sportovců ve dvoučlenných týmech čeká pořádná porce 255 kilometrů s 16 500 metry převýšení a 15 200 metry klesání, směřující z Garmisch-Partenkirchenu přes Alpy až do Vals Gitschberg / Jochtal v Itálii.

Účastnící letošního ročníku pod taktovkou DYNAFITu, se musí poprat (v průměru) s dení porcí převyšující 32 kilometrů a převýšením více než 2 000 metrů. Každý den a to během celkem osmi etap, které si na ně pořadatelé připravili. Výzva, na kterou si troufnou pouze běžci s odpovídající výbavou a velkou dávkou odhodlání a vytrvalostí! DYNAFIT, který je pro tento rok novým sponzorem Transalpine Run s heslem „WHAT´S YOUR MOUNTOPIA“ hledá čtyři oddané běžce, kteří by si chtěli splnit své tarilové sny a účastnit se této velkolepé běžecké události.

Kromě startovních čísel v hodnotě 900 EUR a bezplatného ubytování, zahrnují startovní balíčky pro výherce i oblečení z aktuální kolekce. Sponzorovaní atleti DYNAFITu a odborníci na cvičení zase vítězům pomohou s tréninkovými plány a tipy a triky. DYNAFIT navíc bude celou přípravu vítězů dokumentovat a sdílet na svých sociálních sítích s cílem ještě větší motivace v jejich přípravě ke zdolání tohoto velkého dobrodružství.

REGISTRUJTE SE NA DYNAFIT.COM A PŘIHLAŠTE SE NA „MOUNTOPIA TRANSALPINE RUN“ CHALLENGE.

Zájemci o startovné, kteří by se chtěli zúčastnit soutěže Mountopia, si musí zřídit zákaznický účet na stránkách DYNAFIT a to nejpozději do 27. února 2020. 28. února všichni registrovaní uživatelé obdrží odkaz, aby se mohli přihlásit na „Mountopia“ Transalpine Run. “Ti, kteří již zákaznický účet mají, automaticky obdrží pozvánku.

Všichni zájemci musí vyplnit formulář s krátkými bio, demografickými údaji a jejich předpokládánými cíli, jak by závod chtěli běžet. ve velkém finále pak zasedne porota složená ze sponzorovaných atletů DYNAFITu a skvělých běžců jakými jsou například Oriol Cardona Coll, Hannes Namberger, Maria Koller, Gela Allmann, nebo Malene Haukøy a sportovní ředitelu marketing DYNAFIT Lukas Naegele, který se již úspěšně závodu Transalpine Run v minulosti účastnil.

Rozhodnutí o tom, kdo startovní balíčky vyhrál, pak padne 17. března. Soutěže Mountopia se mohou účastnit všichni nadšenci horských běhů, kteří nemají sponzorské dohody. Více informací o pravidlech a podmínkách účasti a registraci k závodu jsou k dispozici na adrese DYNAFIT Transalpine Run 2020.

  • Nejpozději do 27. února 2020 registrace a nastavení zákaznického účtu na DYNAFIT
  • 28. února – 3. března 2020 registrační fáze na závod Mountopia Transalpine. Všichni registrovaní uživatelé pak obdrží odkaz, který mohou použít
  • 4. března – 16. března 2020 porada porotců
  • 17. března 2020 vyhlášení čtyř vítězů
  • 29. srpna – 5. září 2020 DYNAFIT Transalpine Run

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno