Překrásný Hruboskalský půlmaraton Vám učaruje!

14

Již potřetí se z Autokempu Sedmihorky poběží Mizuno Hruboskalský půlmaraton. Letos závod podpořený novým partnerem startuje (nově) 19.9. Pořadatelé pod hlavičkou Prague Park Race připravili pro letošek několik novinek.

 

Stejně jako loni čekají závodníky, kterých se sešlo přes šest stovek, dvě trasy vedoucí Hruboskalským skalním městem v Českém ráji. Půlmaratonská a i Dvanáctikilometrová trasa nejprve zamíří k zámku Hrubá Skála, poté se delší oddělí a zavede běžce k rybníku Věžák a přes Radeč. Následně od hradu Valdštejn obě trasy pokračují spolu kolem rozhledny Hlavatce, opět k Valdštejnu a do cíle.

Na trasách jsou oproti loňsku drobné změny, které ale téměř nemění jejich celkovou délku. „Změny vyplývají z jednání s CHKO a dále jsme k nim přistoupili s ohledem na bezpečnost běžců a také pro zrychlení trasy“, vysvětluje za pořadatele Roman Skalský. Ten, i druhý hlavní pořadatel Jan Mrázek, jsou stále aktivní a úspěšní běžci.

Dalšími novinkami je přidání týmové soutěže a dětských běhů. „Kemp v Sedmihorkách je ideální pro víkendový pobyt s rodinou nebo přáteli, takže se tyto bonusové aktivity přímo nabízejí“, doplňuje Skalský.

Koncem dubna se tedy pořadatelé z Prague Park Race budou těšit, až uvítají početné pole běžců a na svých trasách je provedou krásami Českého ráje.

Veškeré informace o Mizuno Hruboskalský půlmaraton a Prague Park Race

Odkaz na registraci zde

Máme pro Vás připravenou SOUTĚŽ o dvě startovné!

Stačí, když závod Hruboskalský půlmaraton začnete sledovat na Facebooku a sem pod článek, nebo pod FB post nám napíšete, zda trať závodu vede kolem rybníku Nebák, nebo Věžák. V průběhu února vybereme dva výherce!

14 KOMENTÁŘE

  1. Kolem rybníka Věžák… určitě bych vzal sebou rodinu, abychom mohli strávit víkend v českém ráji…aneb spojit příjemné s užitečným 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno