Závody

0
    Tak došlo nakonec i na tento post.
    Chtěla jsem ho dát dřív ale nebylo kam spěchat, vzhledem k tomu, že jsem byla od ledna dvakrát nemocná a v podstatě zatím žádnou závodní sezonu nemám. Nebo alespoň ne takovou jakou bych si představovala. Od zimy jsem absolvovala tři desítky  a jeden malý kros.
    1) Zimní běh přes Kosíř. Kros, kdy mrzlo až praštělo ale bylo slunečno a všichni jsme si to ohromně užili, já o to víc, že jsem byla i na bedně. I když jen třetí místo v kategorii.
    2) Rohálovská desítka. Silniční desítka ve zvlněném terénu, kdy pořádně foukalo, ale mě se běželo velmi dobře a zdálo se, že forma přichází.
    3) Pečecká desítka. No nedala jsem osobák asi o 15 vteřin, a měla tak třetí nejhorší čas na tomhle závodě ale to je pořád dobrý výsledek. Možná moc foukalo, možná za to mohla předchozí nemoc, možná něco jiného. Ale nechci se vymlouvat, ani není důvod. Závod byl pěkný a čas taky.
    4) Jarní kiosk, Šternberk. Jen tak s kamarádem se proběhnout ve slunečnou neděli. Běželo se mi parádně, čas lepší než před dvěma lety na této trati, přesto to nebylo na bednu, ač to byl malý závod, holek se tentokrát sešlo opravdu hodně. Takže 7.žena z 30.
    Nic dalšího zatím nevyšlo, a že těch závodů je. Na žádné větší jsem se necítila a menší nějak nevycházely časově, a taky další nachlazení do toho. Nicméně stále ještě je čas. To co mám zatím naplánováno začíná až v květnu. Pokud to půjde potom dobře, tak určitě něco přidám. Zatím tedy to hlavní. Záměrně neuvádím názvy závodů, protože to není důležité a nemusí to nikoho moc zajímat. Kdo mě zná tak ví. Ostatním by parametry mohly stačit. 🙂
    Ještě teda uvádím osobáky, které bych si chtěla zlepšit, ale to je letos asi jen opravdu zbožné přání…ale kdo ví. 🙂
    5.-7.5.’17- 103km ultramaraton, + 4150m. (16:54:00)28.5.’17 21km silniční půlmaraton, +300m (1:40:36)3.6.’17 58km ultramaraton, + 2050m (7:27:00)19.8.’17 42km maraton, +1780m (5:02:29)7.10.’17 42km maraton, +2350m (poprvé)