FiveFingers – jaké?

    0
    Na konci naší 14ti denní rodinné dovolené, kterou se mi podařilo doma úspěšné promarodit, jsme vyrazili na Moravu – vlakem, což byl zážitek hlavně pro děti. Ne že by vlakem nikdy nejely, ale vzhledem k tomu, že jsme vyjížděli v šest ráno a dorazili na místo (díky mezizastávce v Brně, která  potěšila zvláště mne a můj foťák :-), nikoli už rodinný rozpočet) až v pět odpoledne, užily si to až až.
    Ještě než jsem přenechala děti svým drahým rodičům a vyrazila po pár dnech zpátky domů, nedalo mi to a musela jsem se jít proběhnout i tam. S úchvatným výhledem na Jeseníky je to zas o něčem jiném než tady u nás, na Vysočině. 
    Cesta zpět vlakem a opět zastávka v Brně, tentokrát v prodejně Triexpert, kde poté, co zkouším FF Bikila LS, ztrácím hlavu a nechce se mi obouvat zpět do bot, ve kterých jsem přišla :-). Nakonec odcházím sice s peněženkou lehčí a taškou plnější, ale bez bot, protože v mé velikost mají na skladě jenom tento typ FF a ráda bych zkusila ještě jiné. Navíc by mě zajímaly zkušenosti vás, kdo sem případně zavítáte a v pětiprsťákách běháte hlavně v terénu. Jaký typ máte a jak vám vyhovují? A klidně napište i pokud běháte v jiné minimalistické obuvi. Každou zkušenost vítám. Zkusila jsem ještě minimalistické boty od New Balance, ale poté, co jsem předtím měla na noze právě Bikily, tak mi  vůbec nesedly.