zMRAZený výkon v Teplicích aneb 7 týdnů do ME

0

Jsou týdny, kdy se těžko píše článek. Asi tak tomu je tento týden. Po Velikonocích jsem měl naplánován „odpočinek“ před závody. Bohužel, jsme si se Sosákem nějak neuvědomili, že Velikonoce končí v pondělí a víkendové závody začínají v pátek…

WRE Teplice nad Bečvou

Výsledky
    GPS tracking

Pěkný závod, jehož trať téměř dokonale využila prostor. Na začátku to bylo o ťukačce v areálu lázní bez zásadní volby postupu, i když se dalo ztratit na delších volbách na 4k a 11k (obě špatně v mém podání). Na začátku byl Dým v laufu, hlavně díky vyšší běžecké rychlosti…
    WRE_TnB_I
    Rozhodující volba, byla na 13 kontrolu, Dým zde přišel o vítězstí a mě tady porazil Mrazák. Takže Honzo gratuluji a repete bude za měsíc v Polsku na SP 😀
    WRE_TnB_II

Middle Rybáře

výsledky

Ryb_mid

Slovy Jiřina, kus Skandinávie na Severní Moravě. Ano, na české poměry náhherný a těžký terén. Jelikož listí ještě nenarostlo běhalo se bez chyb a rychle. Jednou těžší kontrolovu pro mě byla 16, zde jsem místo na vrstevnice četl porosty a stálo mě to minutu. Navíc se v druhé polovině závodu začala mírně projevovat únava a já byl rád, že doběhl.

Tak za týden už snad pozitivněji, čeká mě neoficiální víkendovka v Liberci!