Rocktrail Castelvecchio

0

Měla jsem domluvený půlmaraton ve francouzském městečku Mende a po cestě jsem si chtěla vyzkoušet nějaký menší závod v Itálii. Už samotná orientace v italské termínovce byla pro mne rébusem…vše společně – soutěžní, nesoutěžní, triatlony, spartarace, k tomu region, vzdálenost….práce s překladačem….rozhodla jsem se pro tento Rocktrail kousek za Janovem ze startem na zřícenině hradu, přičemž slovu trail jsem nevěnovala pozornost. Z propozic jsem pochopila, že se poběží nesoutěžní 1kolo a soutěžní 2kola – 15km. Meilem jsem kontaktovala pořadatele, v Itálii je vyžadován pro soutěžní závody členství v atletickém klubu – doložení průkazem (často chějí i jednodenní vstup do Italské atletické asociace) + zdravotní potvzení s lékařským osvědčaním – to byl pro mě oříšek, nějak jsme se nakonec domluvili. Start byl v propozicích v 18hod. Přijeli jsme na místo ráno, šla jsem se rozklusat po trase a v hlavě mi začalo znít úsloví – chyba lávky….těch chyb bylo nakonec víc…. (více…)