ORTLIEB novým partnerem!

  0

  Dobrých zpráv není nikdy dost a tohle je jedna z nich! Mým novým partnerem se stává firma ORTLIEB: Tato německá firma se zabývá výrobou nepromokavých brašen, tašek, pytlů, obalů všeho druhu, lodních vaků a podobně. V seznamu bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho, pravděpodobně ještě déle než pan Lorence ve filmu Na samotě u lesa…

  Že cestuji a závodím v místech, kde bývá trochu vlhko a mokro, to se tak nějak ví. Patagonie, Brazílie, Skotsko, Anglie, Wales… to nejsou zrovna suchá místa. A právě v těchto oblastech využiji jejich nepromokavá řešení nejvíce.

   

  Takhle tak to vypadá normálně.

  Takhle tak to vypadá normálně.

  A takhle to vypadá teď. Najdi pět rozdílů.

  A takhle to vypadá teď. Najdi pět rozdílů.

  Že nejsem zrovna „organizovaný a punktlich, se taky tak nějak ví. I tady mi pomůže německá preciznost a důraz na detail. Mě udrží v suchu Tilak a moje věci ORTLIEB.

  A takhle to vypadá uvnitř, teď vše najdu a ještě trochu zrychlíme depa.

  A takhle to vypadá uvnitř, teď vše najdu a ještě trochu zrychlíme depa.

  Tím to ale nekončí, ORTLIEB se sta také partnerem našeho týmu Fenix Multisport, takže teď budeme pěkně nepromokaví všichni. K tomu budeme mít krásně suché a organizoané depo. K tomu nám pomohou barevně odlišené loďáky pro každého z nás.

  Pořádný brašny a každý svou barvu loďáků, to budou depa jak z praku.

  Pořádný brašny a každý svou barvu loďáků, to budou depa jak z praku.

  Budeme tedy mít mít vše v suchu a budeme krásně barevní. Však také budeme makat jak barevní. Já hned zítra na 3 Peaks Yacht Race, celý tým potom v půlce července na mistrovství Evropy v adventure racingu.

  The post ORTLIEB novým partnerem! appeared first on Pavel Paloncý – Adventure racing, ultratrail, rogaining a podobně.