Opět nabitý týden

    0

    Ve spolupráci městského obvodu Ostrava – Hrabová, pořádáme zítra závod na 5 km Kateřinský běh Hrabovou. Tento závod je zařazen do poháru MBP. Hned v neděli (původně jsme špatně napsali v sobotu, ale je to v neděli) proběhne další závod zařazen do MBP Veřovická desítka. Někteří členové našeho oddílu jedou v sobotu na maraton do Krakowa, kde se někteří chtějí pokusit o limit na Mistrovství republiky v maratonu v Praze, kde je limit 3:15 hodin. Poběží Ladislav Dvorský, Rostislav Bažanowski, Tomáš Mrajca, Libor Svozil, Petr Jorníček, Jaroslav Macků, Josef Šitka a Danuš Škrdová. Samozřejmě z našeho kraje je budou doprovázet další maratonci.
    V Itálií se v neděli běží Mistrovství světa na 100 km a z našeho oddílu byli nominování Milan Adamec a Iva Pachtová, ale ta nemůže odjet, kvůli onemocnění syna. Hned v útery se běží další závod na 10 km ve Vratimově. Vyvrcholení by mělo být příští týden v Dolní Lhotě na desítce, (původně jsme špatně napsali v Čavisově, ale je to v Dolní Lhotě), kde by měli být skoro všichni. Tam bych chtěl udělat společnou fotku členů našeho klubu.