Olympijský běh Havířov 2017

0

Ahoj běžci a běžkyně,nevím jak vy, ale já se snažím poslechnout Petru Pastorovou a napsat pár řádků o běhu. Dobře se mi čte každá nová strana a článek na našem běžeckém webu a jsem i rád, že píše Marek Škápa, který můj chvilkový odpor k počítači vypíchnul článkem o běžeckém závodě v Karviné, kde se běžel běh „Vyběhni s děkanem“. Marek ho vyhrál 2x, tak jako předloni Ondra Dominik a věřím, že příští rok to Marek dokáže znovu, i když bude mít konkurenci jako letos Standu Záleského, který přijel se mnou z Havířova. Takže mám pocit, že příští rok 2018 to pro Marka hodně taktický závod v rozdělení sil. A vzhledem tomu, že jsem se účastnil prvního ročníku Olympijského běhu v Havířově 2016, účastnil jsem se i letošního, tak napíší pár dojmu z tohoto zatím komorního běhu, kterého se vloni účastnilo 63 běžkyň a běžců. Tenkrát po Mezinárodním atletickém desetiboji v Hranicích, kde jsem si dal pořádně do těla a s havířovskou Věrou Krejzlovou (BK SAK Karviná) jsme doběhli společně na 31.místě s časem kolem 28´30. Takže jsem byl v 1. Polovině výsledkové listiny…(více)