16. Potworny Bieg Zimowy

0

12. 2. 2017 jsme se rozjeli autem v počtu pěti osob na závody do polského Rybníka. Běželo se 10km a na start se postavila naše Petra Pastorová a mezi ženami zvítězila v čase 42:56 min. Z našeho oddílu ještě běžel Tomáš Mrajca, jehož čas v cíli byl 48:44 min. Závodit měla také Lenka Hehejíková, ale ta na poslední chvíli pro bolest v koleně svůj start zrušila a po sobotním skvěle zvládnutém maratonu udělala velice správné rozhodnutí. Postarala se tak o krásné fotky ze závodu. Otto Seitl a Kateřina Jašková se postavili na start se svými nordic walking holemi hned po běžcích. Hole jim byly oporou na 5-ti kilometrové trati. Otta došel časem 44:48 min. na druhém místě v kategorii. Katka, která šla svůj první závod, byla v cíli za 47:40 min. Náše časy nepatřily v závodě nordic walking zdaleka k nejlepším a tak bychom chtěli založit pří MK Seitl Ostrava nový klub a pozvat do něj lidičky, kteří by měli zájem o chůzi s holemi. Začneme trénovat jednou týdně. Zlepšit v řádu několika minut bychom se chtěli do začátku RunFestu, který se koná 24. 9. 2017. I přesto, že trať byla v Polsku kolem řeky částečně zledovatělá a náročná, tak jsme všichni dobře doběhli a došli. Byla to pěkně strávená neděle s příjemnými lidmi.