On-line kurz Síla bylin pro maximální výkon a zdraví

1

Oblíbený kurz o bylinkách a přírodní léčbě nově on-line.

„Tvé jídlo budiž tvým lékem…“ (Hippokrates). Zdraví je to nejcennější, co máme. Naučte se využívat sílu přírody pro upevnění zdraví i pro lepší výkony.

Klíčem k maximální výkonnosti, ať už fyzické nebo psychické, je naše zdraví

Zdraví je základním pilířem našich výsledků nejen ve sportu, ale i v osobním či pracovním životě. Náš jídelníček (doslova vše, co sníme a vypijeme) ovlivňuje naši imunitu, vitalitu, koncentraci, náladu i schopnost těla adaptovat se na stres.

Proto lidé začínají dávat přednost kvalitním čerstvým surovinám a přírodním zdrojům vitamínů a minerálů. Přibývá i lidí, kteří se využívají přírodn doplňky (byliny, koření, medicinální houby a dalších) pro řešení nejrůznějších zdravotních potíží. Zájem o fytoterapii neustále roste.

Síla přírodních doplňků

Přírodní doplňky nepomáhají jen s prevencí nebo léčením chorob. Odpradávna vyžívali lidé bylinky  i pro zvýšení schopnosti těla reagovat na stres (fyzický i psychický), pro zlepšení koncentrace, zvýšení síly, lepší využití kyslíku i pro rychlejší regeneraci či efektivnější tvorbu svalové hmoty.

Objevte sílu bylin a dalších přírodních doplňků

Zajímají vás přírodní doplňky a rádi byste je využili při řešení zdravotních problémů jako jsou zažívací problémy, záněty, kožní problémy atd.? Chcete si vybudovat silnou imunitu, být vitálnější a soustředěnější, posouváte rádi své limity a objevujete rádi nové recepty a tipy pro zdraví?

Pak právě pro vás jsme připravili on-line kurz Síla bylin pro maximální výkon a zdraví. 

Dozvíte se v jakých formách lze byliny využívat (od čajů, přes tinktury až po extrakty), dávkování i jak se jednotlivé formy liší. A samozřejmě probereme i případné kontraindikace – na co si dát pozor při jejich užívání.

Hlavní témata semináře:

To nejzajímavější z fytoterapie – léčivá síla klasických českých bylin, nejpoužívanější ajurvédské recepty pro zdraví, plus zajímavé tipy z řad jihoamerických nebo asijských léčivek a využívání medicinálních hub.

Řešení nejběžnějších zdravotních problémů (byliny s antibakteriálním, protivirovým a protiplísňovým působením, adaptogeny, přírodní doplňky pro posílení imunity, problémy s klouby a záněty šlach, únava, deprese, předčasné šedivění a vypadávání vlasů a další)

Detoxikace – jak aktivovat přirozenou schopnost těla odstraňovat toxiny uložené v tkáních, lymfatických uzlinách a orgánech

Hormonální optimalizace – ovlivňování hladiny volného testosteronu, inzulínová rezistence, problémy s hubnutím či nabíráním svalové hmoty, stresové hormony a hormony ovlivňující pocity hladu a další

Syndrom zvýšené propustnosti střev  – postupy pro obnovení zdravé střevní mikroflóry, využití přírodních probiotik a enzymů pro optimální trávení.  

Víte, že mezi nejčastější příznaky zvýšené propustnosti střev patří nadýmání a další zažívací obtíže, rezistence na hubnutí, neschopnost nabírat svalovou hmotu, problémy se štítnou žlázou, únava, bolest kloubů, bolesti hlavy či akné a rozvoj intolerance na nejrůznější potraviny? Navíc na zdravém fungování našeho zažívacího traktu je závislá obranyschopnost těla. Jakmile je střevní mikroflóra narušená, snižuje se imunita i schopnost těla vstřebávat důležité živiny.

Bylinky využívané ve sportu – zvýšení VO2max, prokrvení, rostliny podporující tvorbu svalů, urychlení rekonvalescence po úrazech, zlepšení koncentrace, zlepšení tukového metabolismu a nejlepší adaptogeny.


Nejúčinnější přírodní nootropika
– látky, které zefektivňují prostup kyslíku, glukózy a živin do centrálních neuronů, zlepšují výživu nervových buněk  (na rozdíl od psychostimulantů mají pozvolnější účinek, ale delší trvání bez rizika vzniku závislosti).

Dozvíte se, jak se dá ovlivnit činnost mozku, jak zlepšit paměť, koncentraci, schopnost učení i jaké byliny používat při onemocnění typu Alzheimer, skleróza….


Přerušované půsty (známé jako Intermittent Fasting) – načasování jídel během dne.

Víte, že…? Mezi přínosy přerušovaných půstů patří: zlepšení citlivosti na inzulín, zvýšení účinnosti využívání energie, obnova hormonální rovnováhy, zlepšení metabolismu tuků, pozitivní vliv na kardiovaskulární soustavu, aktivace růstových faktorů, regenerace a zpomalování procesu stárnutí.

Podíváme se na fakta a mýty o IF a naučíme se správně půsty nastavit a časovat jídla vzhledem k fyzickým aktivitám.

Pro koho je seminář určen

Pro všechny, kdo se se chtějí seznámit s využíváním fytoterapie pro upevnění zdraví, řešení nemocí i pro zvýšení výkonů – laická veřejnost, sportovci, trenéři, nutriční poradci, rodiče (nejen sportujících) dětí…

Na co se můžete těšit:

Na to nejzajímavější ze světa přírodních doplňků, praktické rady a recepty, tipy, jak zařadit bylinky a přírodní doplňky do každodenního jídelníčku, jak si poradit s přípravou čajů a tinktur, jak vybírat extrakty a na co si dát pozor při užívání (kontraindikace).

Každý student obdrží skripta s přehledným popisem probíraných témat, jednotlivých bylin a doplňků, včetně receptů a postupů. V ceně semináře jsou i „výpisky“ z probíraných témat, podrobný přehled bylin i méně známých léčivých doplňků (ve formátu PDF zasíláme e-mailem v průběhu kurzu).

On-line forma studia

(6x on-line přednáška – celkem 9 hodin výuky)

On-line přednášky (6x 90 minut)

  • prostřednictvím platformy Zoom se studenti připojí k on-line vysílání přednášek. Připojit se k on-line vysílání není nijak složité. Před konáním přednášky obdržíte e-mail s odkazem, na který stačí kliknout. Před zahájením on-line výuky dostanou všichni také základní instrukce k používání zoom aplikace. Připojit se můžete z počítače i mobilu.
  • Pokud Vám čas on-line vysílání nevyhovuje – nic se neděje. Čas výuky si můžete přizpůsobit. Do mailu dostanete vždy následující den po přednášce odkaz na záznam. Není tedy nutné připojit se přímo na on-line vysílání a na video se můžete podívat kdykoli.
  • Záznamy jsou k dipozici nejen po celou dobu kurzu, ale ještě celý další měsíc po skončení přednášek. Je tak dostatek času na studium i na zodpovězení všech dotazů.

Termíny on-line přednášek

(vždy 6x 90 minut on-line vysílání):

  • úterý + čtvrtek od 20:00 do 21:30, termín 22.6.2021 – 8.7.2021

Pokud nestíháte přednášky ve stanovém čase, nic se neděje – následující den po přednášce dostanete do mailu odkaz na záznam přednášky a studium si můžete časově přizpůsobit.

Zakoupit můžete i dárkový poukaz s platností 1 roku.

Cena: 3490,-Kč 

V případě jakýchkoli dotazů ohledně kurzu pište na info@behejsrdcem.com 

Seminář vede Iva Kubešová (akreditovaná nutriční poradkyně, sportovní dietoložka, a trenérka), která se bylinkám a ajurvédě věnuje přes 20 let. V současné době je lektorkou kurzů sportovní výživy, věnuje se individuálnímu nutričnímu poradenství, psaní článků a je šéfredaktorkou behejsrdcem.com. Chceš maximální výsledky v minimálním čase?

Propoj trénink s jídelníčkem!!!

Přestaň se ptát ostatních: „Tak co mám vlastně jíst?“ Nauč se sestavit si jídelníček na míru. Zjisti, jak efektivně hubnout, jak nabrat svalovou hmotu i zvýšit výkon.

Právě nyní se můžete přihlásit na nové termíny Kurzu sportovní výživy. Jedná se o jeden z nejkomplexnějších kurzů sportovní výživy, který je v ČR v nabídce. Je sestaven profesionály z oboru sportovní dietologie a sportovní diagnostiky a seznámí vás s účinnými postupy využívanými i elitními sportovci.

Nově můžete studovat i on-line: On-line Kurz (nejen) sportovní výživy

CERTIFIKOVANÝ KURZ (NEJEN) SPORTOVNÍ VÝŽIVY

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno