On-line Kurz (nejen) sportovní výživy

1

Vše, co potřebujete vědět o výživě nejen ve sportu. Registrujte se na oblíbený Kurz (nejen) sportovní výživy a studujte z pohodlí domova.  

Vyslyšeli jsme vaše prosby o dálkové studium a odstartovali jsme registrace na on-line výuku – přihlašování na leden a únor 2021 je v plném proudu. 

Zajímáte se o výživu, ale vlastně nevíte co jíst, protože ze všech stran slyšíte něco jiného? Nebaví vás obecné rady a nesmyslné počítání kalorií? Chcete zjistit, jak si sestavit jídelníček pro maximální výkon a tvarování postavy?

Diety ani kopírování jídelníčků nefungují. Na našem Kurzu (nejen) sportovní výživy se naučíte efektivně hubnout, nabrat svalovou hmotu, zvýšit výkon i urychlit regeneraci.

Kurz je určený pro lidi, kteří se už nechtějí spoléhat na protichůdná doporučení z médií nebo rady pochybných nutričních poradenských center.

Je jedno, jestli chcete efektivně snižovat objem tuku, budovat svalovou hmotu nebo posouvat svou výkonnost či zlepšovat regeneraci a zdraví. Správně sestavený jídelníček je 80% úspěchu!!!

 Vše, co potřebujete vědět o výživě

Většina nutričních vzdělávacích programů vyučuje teorii o složení jídla a počítání kalorií.

My vás naučíme nejen CO, ale také KDY konkrétní potraviny jíst, protože ve správném složení a načasování je hlavní tajemství úspěchu.

Naši studenti už se nemusí ptát ostatních, co mají vlastně jíst. Umí si sestavit jídelníček přesně na míru. Ví, jak v praxi efektivně využít osvědčené postupy a recepty, a díky tomu dosahují viditelných výsledků.

Co budete po absolvování kurzu umět:

 • nastavit si jídelníček vzhledem ke svému somatotypu
 • urdžet si zdravá střeva, která jsou základem nejen pro optimální vstřebávání živin, ale i pro udržení pevného zdraví
 • posilovat celoročně imunitu
 • spalovat efektivně tuky a nabírat svalovou hmotu
 • ovlivňovat svou váhu bez nesmyslného počítání kalorií
 • zvyšovat sportovní výkon
 • cíleně kontrolovat hladinu krevního cukru
 • hrát si s rychlými a pomalými sacharidy pro optimální výkon
 • využívat správně rychlé a pomalé proteiny
 • budete přesně vědět co kdy jíst PŘED a PO tréninku v závislosti na tom, co má být cílem tréninku (hubnutí, síla, nabírání svalů…)
 • budete si umět nastavit ideální množství i poměr jednotlivých živin, vitamínů i minerálů
 • budete vědět, v jakých případech a kdy má cenu investovat do doplňků stravy (a co jsou naopak vyhozené peníze). Budete umět nahradit řadu předražených suplementů přírodními prostředky.
 • seznámíte se s nastavením tréninků pro dosažení nejlepších výsledků
 • budete umět sestavovat i speciální dietní plány využívané ve fitness např. pro vyrýsování (proteinová dieta, CKD, sacharidové vlny…)
 • naučíte se ovlivňovat hormonální rovnováhu

Distanční on-line forma studia

(individuální domácí studium + 6x on-line přednáška)

E-learningová úvodní část 

 • Studenti se podle e-mailem zaslaných skript naučí základní pojmy, teorii sestavování jídelníčku a principy energetického pokrytí sportovního výkonu. Seznámí se s tématem somatotypů i s problematikou suplementace (druhy, vstřebatelnost, přírodní doplňky pro zdraví i výkon). Vše je doplněné o tipy na zajímavé a užitečné odkazy, videa a příklady z praxe. 
 • Skripta jsou ve formátu PDF – celkem 10 částí (před zahájením on-line výuky je doporučené přečíst části 1 až 9 – celkem 188 stran, včetně obrázků – naprostá většina studentů zvládne během jednoho týdne :-)). 
On-line přednášky (6x 90 minut)
 • prostřednictvím platformy Zoom se studenti připojí k on-line vysílání přednášek. Připojit se k on-line vysílání není nijak složité. Před konáním přednášky obdržíte e-mail s odkazem, na který stačí kliknout. Před zahájením on-line výuky dostanou všichni také základní instrukce k používání zoom aplikace. Připojit se můžete z počítače i mobilu. 
 • Pokud nestíháte přednášky ve stanovém čase, nic se neděje – vždy dostanete do mailu odkaz na nahrávku přednášky, takže se můžete podívat na záznam přednášky v čase, který vám vyhovuje. Záznamy jsou k dipozici nejen po celou dobu kurzu, ale i měsíc po skončení kurzu. Je tak dostatek času nejen na studium, ale i na zodpovězení všech dotazů.
 • Obsah přednášek: proč počítání kalorií nepřináší vytoužené výsledky, nastavení ideálního poměru makrosložek pro jednotlivé somatotypy, přesné časování jídel vzhledem k tréninku (aerobní vs. anaerobní), problematika navyšování glykogenu, efektivní budování svalové hmoty i spalování tuku, výběr kvalitních doplňků stravy (s důrazem na přírodní produkty), restart zpomaleného metabolismu, hormonální optimalizace, imunita a řešení nejběžnějších zdravotních problémů, otázka rýsování (ketodiety, sacharidové vlny, CKD), příklady a recepty předtréninkových a potréninkových jídel.

Termíny on-line přednášek (vždy 6x 90 minut on-line vysílání):


 • Pondělí + středa od 20:00 do 21:30 termín od 11.1.2021 do 27.1 2021

 • Úterý + čtvrtek od 18:30 do 20:00 hod. – termín 12.1.2021 do 28.1.2021

 • Úterý + čtvrtek od 18:30 do 20:00 hod. – termín 9.2.2021 do 25.2.2021

Pokud nestíháte přednášky ve stanovém čase, nic se neděje – vždy dostanete do mailu odkaz na nahrávku přednášky, studium si můžete časově přizpůsobit.

Lze objednat i DÁRKOVÝ POUKAZ  s volitelným termínem výuky a platností 1 roku (kurzy se vypisují průběžně po celý rok, včetně letních prázdnin). 

Dárkový poukaz můžete zvolit jako dárek, nebo  i pro sebe, pokud zatím nevíte, který z termínů se vám bude hodit. Stačí pak pouze požádat o zaslání skript, začít studovat a vybrat si termín výuky kdykoli později. Dárkový poukaz bude zaslán e-mailem v PDF formátu.

On-line Kurz (nejen) sportovní výživy 

Když se rozhodnete pro změnu a jste ochotni převzít kontrolu nad svým zdravím, potřebujete nejen odhodlání, ale také strategii, která neselže.

Můžete se spoléhat na „zaručené“ rady z internetu, protichůdná doporučení nutričních poradců nebo reklamy slibující zázraky, nebo můžete získat znalosti, které vám umožní dostat se do cíle bez zbytečných chyb.

Rozhodnout se pro změnu musíte sami. My vás naučíme, jak jíst. Jak získat kontrolu nejen nad svou váhou, ale jak také propojit jídelníček s pohybem a zůstat zdraví.

Když něco doopravdy chceš, celý vesmír s spojí, aby ti konečně došlo, že pro to také musíš něco udělat.

Pokud jste připravení změnit svůj pohled na výživu, pak neváhejte a registrujte si své místo na nejbližší volný termín.

Cena: 3990,- Kč 

Pokud nejste příznivci on-line výuky a preferujete prezenční formu studia, klikněte na následující odkaz:

Kurz (nejen) sportovní výživy – možnost zakoupení dárkových poukazů na semináře v roce 2021!!

Nejčastější dotazy

Pro koho je kurz určen?  Pro každého – trenéry, sportovce i nesportovce, rodiče sportujících dětí, sportující mládež…. Pro všechny, kdo chtějí skoncovat s otázkami o výživě. Nezáleží na věku ani na předchozích zkušenostech. Máte nadváhu? Potom se naučíte efektivně spalovat tuky. Těm, kteří jsou naopak extrémně štíhlí, ukážeme, jak přizpůsobit jídelníček, aby v minimálním čase maximalizovali své výsledky a nabrali svaly. Dozvíte se i na co si dát ve výživě pozor a jak si jídelníček přizpůsobit, pokud jste vegetariání nebo vegani.

Věkově je kurz vhodný od 15 let.

Musím už mít nějaké odbornější znalosti?   Ne, vše potřebné bude obsaženo ve skriptech.

Co když z nečekaných důvodů on-line přednášku nestihnu? Nemusíte zoufat, e-mailem dostanete link, kde si budete moct zhlédnout záznam přednášky. Záznamy budete mít k dispozici nejen během konání kurzu, ale i měsíc po skončení kurzu. Zoom platforma umožňuje pokládání otázek přes chat, ale kdykoli můžete konzultovat jakékoli osobní dotazy i přes mail, případně telefonicky (např. řešíte zdravotní problém, který nechcete probírat veřejně). 

Jak hodnotí Kurz (nejen) sportovní výživy studenti?

“ První kurz, kde vás opravdu naučí chápat principy fungování vašeho těla ve vztahu k výživě a sportu. Žádné tabulky, počítání, grafy, vážení nebo odměřování. Prostě selský rozum podložený vědeckými fakty. Jednoduché, efektivní, „blbuvzdorné“. Iva je velmi vzdělaná, přátelská, milá a zábavná. Kurz vám uteče jak nic a rozhodně vás naučí vše co slibuje a ještě něco navíc. Seminář mi dal v tomto směru víc než 6 let medicíny se všemi kurzy, knihami a články na internetu dohromady. Díky moc, těším se na kurz fytoterapie.“

„Nikdy mi žádný kurz tolik nedal a taky tak rychle neutekl.“

„Díky kurzu jsem přestala bojovat s váhou…za 3 měsíce mám 15 kg dole. Konečně jsem si také vyřešila řadu zdravotních průblémů – velké díky.“

„Podle mne absolutně top kurz na jaký můžete v Česku narazit.“

„Na netu najdete všechno, ale tady po tom kurzu se vám spojí ty nitky a dozvíte se co, jak a proč spojí se vám to a tam kde si člověk nevěděl rady a tápal, tak má najednou jasno.“

„Už se dostavily i první mé úspěchy v hubnutí. Informace mi také pomohly ve výživě mých sportujících dětí. Za vše děkuji!“

„Tento kurz jsem měl absolvovat před 25 lety  Pro mě plno nových věcí, všechny ty informace, co jsem někde četl, se mi krásně srovnaly a hodně jsem toho konečně pochopil.“

„Můžete roky přešlapovat na místě, nebo se přihlásit na kurz a konečně pochopit, jak propojit pohyb s jídelníčkem. Výsledky na sobě vidím už po pár týdnech a nechápu, proč jsem na kurz nešla dřív.“

„První kurz, kde vás opravdu naučí chápat principy fungování vašeho těla ve vztahu k výživě a sportu. Žádné tabulky, počítání, grafy, vážení nebo odměřování. Prostě selský rozum podložený vědeckými fakty. Jednoduché, efektivní, „blbuvzdorné“. Iva je velmi vzdělaná, přátelská, milá a zábavná. Kurz vám uteče jak nic a rozhodně vás naučí vše co slibuje a ještě něco navíc. Osm hodin semináře mi dalo v tomto směru víc než 6 let medicíny se všemi kurzy, knihami a články na internetu dohromady.“

„Opravdu jen velmi zřídka se setkáme s informacemi týkajícími se problematiky navýšení svalového a jaterního glykogenu, což by mělo být podstatnou součástí tréninkového procesu a správného nastavení jídelníčku. Výživový kurz mohu jednoznačně doporučit, protože získáte cenné rady a pochopíte věcné souvislosti.“ – Jan Tománek – dvojnásobný Mistr Světa v 70.3 Ironmanu


Máme skvělou zprávu pro klienty firem s uzavřenu smlouvu s Benefit Management s.r.o. – kurz můžete uhradit pomocí benefitů od zaměstnavatele. Platbu prostřednictvím programu Benefit Plus lze provést pouze u celkové platby celé hodnoty kurzovného (nelze hradit částečně). Benefity lze uplatnit i na zvýhodněné akční nabídky.

Stačí vyplnit objednávku a zvolit termín semináře v přihlašovacím formuláři níže, do poznámky napsat „Benefit Plus“ a uhradit kurzovné přes Benefit Plus program (kurz najdete v sekci benefitů – Zdraví, Zdraví Výživové poradenství, Běhej Srdcem, s.r.o.).


V případě jakýchkoli dotazů ohledně kurzu pište na iva.kubesova@behejsrdcem.cz

Pokud vám nevyhovují vypsané termíny, dejte nám vědět. Zkusíme vám vyjít vstříc!

Kurz (nejen) sportovní výživy sestavili profesionálové, kteří roky spolupracují s elitními i rekreačními sportovci: Iva Kubešová (nutriční poradkyně a sportovní dietoložka, trenérka a šéfredaktorka Běhej Srdcem)- lektorka.

Na skriptech spolupracovali: Petr Nový (trenér fitness, kouč a sportovní dietolog) a Aleš Tvrzník (Sportvital, CASRI)-autor několika knih o běhání, zabývající se sportovní diagnostikou elitních sportovců.

 

1 komentář

 1. Kurz je naprosto úžasný. Velice mi pomohl srovnat si informace, které jsem již měla a hlavně mě poposunul o moc dál, jak v tréninku, tak ve výživě. Srovnala jsem si pohled na suplementaci, trénování i výživu. Informace nám byly předány naprosto srozumitelně.
  Iva Kubešová je člověk na správném místě. Kurz vřele doporučuj.
  Čas strávený na kurzu pro mě byl nejen moc poučný ,ale také v této,, blbé“ době i odpočinkový a pohladil i po duši.
  DÍKY IVO

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno